Hurtownia medyczna to miejsce, w którym niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – od małych gabinetów, przez przychodnie, aż po szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, jakie używane muszą być w typowej pracy z  pacjentami.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są zarówno specjaliści medycyny każdej z branż, a także położne, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w codziennej pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych specjalności, które obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z firm, których produkty można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne zaopatrują również centra fizjoterapii proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i asortyment stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów i techników dentystycznych. Wszystkie towary importowane są od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie są także produkty krajowe, twórcy następujących marek na przykład Zhermapol czy Chema.
Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i cementy; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj niewielki opis oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek tego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sklepie internetowym.

Sprawdź
 Akcesoria medyczne

Pozostałe artykuły tematyczne:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

dj na wesele

Niedużo osób zdaje sobie sprawę, że ta kwestia ...