Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt okolic intymnych – ginekologia plastyczna ma dla szereg opcji, które w łatwy sposób rozwiążą te bolączki i znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany też dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji erotycznej i redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce bezbolesna oraz bardzo szybka, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie całego układu moczowego.

Efektem jest polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Sprawdź ofertę:

Wroclaw ginekolog

Pozostałe artykuły tematyczne:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

dj na wesele

Niedużo osób zdaje sobie sprawę, że ta kwestia ...